votos: 121 ( un promedio de: 4,30 de 5 )
¡Demuestra tu conocimiento del fútbol apostando con nosotros!

Liverpool - aston villa

Sledujte na Livesportu výsledky a statistiky vzájemných zápasů Liverpool - Aston Villa, poslední výsledky, zprávy a další informace. Fotbalové týmy Aston Villa a Liverpool odehrály 54 zápasy od Mezi nimi Aston Villa vyhrálo 11 zápasy (Celkový počet gólů 53, PPG ), Liverpool. Liverpool šel do zápasu s nepříjemnou Aston Villou naladěn výborně po otočce zápasu s Newcastlem. Villans se naopak museli oklepávat po úvodním debaklu od.

Contenido:

Výsledky vyhledávání: "aston villa x liverpool online⇉ ◉Ganhe R$ 8,00 grátisjkJvon"

Barum Czech Rally. Po nepřehledné situaci v pokutovém území hostů zahrál rukou Liverpool - aston villa Scholes a rozhodčí vedle nařízené penalty ukázal zkušenému záložníkovi United červenou kartu. Anglický klub zároveň oznámil, že nezvyklý dvojzápas Liverpool - aston villa dvě odlišné Posiciones de cerro porteño. Podélná Tribuna Main Stand - kraje a rohy. Liverpool vyraboval Old Trafford.

Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání. Vládní konsolidační balíček. Komerční prezentace Aktualizace: 9.

Londýn - Fotbalisté Liverpoolu porazili po obratu v závěru Crystal Palace a ujali se vedení v anglické lize, protože dosud vedoucí Arsenal prohrál na hřišti Aston Villy Birminghamský celek tři dny po triumfu nad úřadujícími šampiony z Manchesteru City porazil i vicemistra a prodloužil vítěznou sérii na domácím stadionu na 15 zápasů, což je nový klubový rekord.

ŽIVĚ: Aston Villa vs Liverpool FC livestream zdarma

Manchester United doma prohrál s Bournemouthem a promarnil příležitost bodově dohnat městské rivaly City, kteří jsou čtvrtí. Aston Ville zajistil tři body už v sedmé minutě skotský záložník John McGinn a byl to jeho čtvrtý gól v sezoně.

Na triumfu Liverpoolu se jubilejní dvoustou soutěžní brankou v dresu "Reds" podílel egyptský útočník Muhammad Salah.

V jižním Londýně sice jako první skórovali před uplynutím hodiny hry domácí zásluhou Matetovy penalty, ale patnáct minut před koncem řádné hrací doby byl po druhé žluté kartě vyloučen Ayew a Salah už za 98 sekund vyrovnal. Gól byl jubilejní dvojnásob, protože znamenal také jeho V tomto ročníku skóroval Salah pojedenácté a je mezi kanonýry stále druhý za Haalandem z Manchesteru City Domácí se v oslabení už jen bránili a v první minutě nastavení vystřelil svěřencům Jürgena Kloppa třetí výhru v řadě Elliott.

United doplatili na dobrou formu Bournemouthu, který popáté za sebou bodoval a počtvrté zvítězil. Na Old Trafford vedl od páté minuty, kdy chybu v rozehrávce potrestal Solanke. Ve druhém poločase přidali góly po centrech Taverniera náhradník Billing a Senesi, kteří zpečetili teprve pátou výhru týmu v sezoně.

Podruhé v soutěži se radoval poslední Sheffield, který doma porazil Brentford V nastavení prvního poločasu vstřelil premiérový gól v anglické lize McAtee, ve druhém zápase po nástupu do funkce se z první výhry radoval kouč Wilder. Crystal Palace - Liverpool Mateta z pen. Salah, Adingra - Odobert , Manchester United - Bournemouth 5. Solanke, Billing, Senesi , Sheffield United - Brentford Cunha - Toffolo , Aston Villa - Arsenal 7.

Sport fotbal Facebook Twitter. Celá předpověď. ISSN: © Copyright 5. Zdarma v AppStore Zdarma na Google play. Facebook X YouTube. Vládní konsolidační balíček Invaze na Ukrajinu. Utkání Muhammad Salah uprostřed z hostujícího týmu se raduje ze své gólové trefy.

HIGHLIGHTS: Szoboszlai scores his FIRST Premier League goal! - Liverpool 3-0 Aston Villa